Varna - Burgas Turu

Varna - Burgas Turu YURT DIŞI TURLAR

İstanbul Çıkışlı 2 Gece 4 Gün 30 Aralık 2021 - 30 Aralık 2021 arası 1 tur

YILBAŞI  Varna - Burgas Turu
2 Gece 4 Gün

30 Aralık - 02 Ocak 2022
 

Tur Programı

Gün İstanbul – Varna

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi, 22.30 Mecidiyeköy Finansbank Önü, 23.00 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi önünden hareketle Kırklareli üzerinde Dereköy sınır kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerininardından,yolculuğumuzadevamediyoruz.


 

Gün Varna

Sabah erken saatlerde Bulgaristan’ın 3.büyük şehri olan Varna’ya varışımız sonrası, Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Varna şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir merkezinde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda  Roma Hamamı, Arkeoloji Kompleksi, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası Clublar, Barlar, Cafeler, Casinolar ve enfes Restoranlarla süslü olan kordonda yürüyüş ve serbest zaman sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin düzenleyeceği ekstra Yılbaşı Eğlencesine katılabilirler, leziz yemekler, müzik eşliğinde sınırsız eğlence.(95 EUR)


 

Gün Varna (Balchik)

Otelde alınan kahvaltının ardından gün boyu serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin ekstra düzenleyeceği Balchik turuna katılabilirler.(35 EUR) Otel önünden hareket edecek olan aracımızla Balchik yolculuğu. Bünyesindeki 2000 farklı bitki çeşidiyle Avrupa'nın en büyük 2. Botanik Bahçesini gezdikten sonraki durağımız, söylentiye göre gönlünü balıkçı bir Türk'e kaptıran Romanya Prensesi Marie'nin mimarisi bir camiyi andıran yazlık sarayı ziyaret edilecektir. Ziyaretlerimiz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek olan Bulgar Gecesi turuna katılabilirler.(30 EUR)

Gün Varna – Nessebar – Burgas – İstanbul

Otelde alınan kahvaltının ardından otelden ayrılarak Burgas yolculuğu.Dileyen misafirlerimizle extra olarak düzenlenecek (10 EUR) Güzergah üzerindeki ilk durağımız  Burgas’a bağlı olan dar bir geçit ile anakaraya bağlı romantik, kayalık bir yarım adanın üzerine kurulu ve 1983 yılında da eşsiz bir tarihe ve kültüre sahip olması nedeniyle UNESCO Dünya Kültür Mirası olarak seçilen Nesseber antik kentine geçiyoruz. Tarihi yarım adada bin yıldır varlığını koruyan Roma, Bizans ve Ortaçağ kalıntıları ile Bulgar kiliseleri bulunur. Kent 13.yy ve 14.yy kalma kiliseleri özellikle cephe tasarımları ile ilgi çekicidir. Bizlere görkemli antik atmosfer sunan Nesseberda ziyaretlerimiz sonrası, Burgas şehir merkezinden panoramik olarak geçerek varılan sınır kapısında gerçekleşecek olan işlemlerin ardından Kırklareli güzergahıyla İstanbul başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Elegance tur otobüsleri ile ulaşım
* Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
* 4* otellerde 2 Gece oda - kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen panoramik şehir turları.

* Şehir Vergileri
* Gümrük Vergileri
* Araç içerisi su ikramı

*Tüm otoban , otopark ve check-point giderleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
* Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar 
* İlk gün sabah kahvaltısı

* Öğle ve akşam yemekleri. 
* Bulgaristan Vizesi (Yeşil Pasaport ve Schengen Vize Sahipleri Muaftırlar) 
* Yurtdışı çıkış harcı.
* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

 

Fiyat Tablosu

Tur Tarihi Double (Kişi Başı) Single Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
30 Aralık 2021 - 02 Ocak 2022
137.49
109.99
187.49
149.99
0.00
0.00
Ücretsiz 0.00
0.00
Ücretsiz

Fotoğraflar

Genel Şartlar

Tur Hakkında

*Merkez Bankası Günlük Kuru baz alınmıştır. 2099.86 €