Kastamonu Kanyonlar Turu

Kastamonu Kanyonlar Turu

İstanbul Çıkışlı 2 GÜN 1 GECE 20 Kasım 2021 - 20 Kasım 2021 arası 1 tur

ELEGANCE TUR Kalitesi ile

KASTAMONU KANYONLAR TURU

20 - 22 Kasım 2021

 

Ülkemizin cennet köşelerinden, huzur bölgemiz, kirlenmemiş betonlaşmamış zümrüt sahillerimizden zengin kültürel – tabiat varlıklarının bütünleştiği Karadeniz’in saklı incisi Kastamonu’ya ELEGANCE Tur Kalitesi ile gidiyoruz

Tur Programı

Gün KASTAMONU, Daday

Sabah saatlerinde Kastamonu'ya ulaşarak rehberimizin yönlendireceği mekanda (ekstra)

kahvaltımızı alarak güne başlıyoruz. Kastamonu’daki gezimize Cumhuriyet Meydanı ile başlayarak Şehit Şerife Bacı Anıtı, Saat Kulesi, Nasrullah Camii Şadırvanı’nı rehber anlatımıyla gezerek Kastamonu Kalesine doğru hareket ediyor ve tarihi konakların arasında yürüyerek adım adım şehri geziyoruz.  Ayrıca Atabeygazi Camii, Mahkeme Binası, Yakupağa Külliyesi, Bakırcılar Çarşısı, Kurşunlu Han ve Cem Sultan Bedesteni de göreceğimiz yerler arasında. Ardından Şapka Müzesini gezerek 1443 yılında yapılan İsmail Bey Külliyesine hareket ediyoruz. Deve Han’ında

verilen mola sonrası, Camii, Misafirhane, Hamam ve türbeyi gezerek öğle yemeğimizi alıyor ve Daday'a doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinden bulunan Kasaba Köyü'nde 650 yıllık Çivisiz Camii'yi Rehberimizin anlatımlarını dinleyerek ziyaret ediyor ve Daday'daki otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah saatlerinde Kastamonu'ya ulaşarak rehberimizin yönlendireceği mekanda (ekstra)

kahvaltımızı alarak güne başlıyoruz. Kastamonu’daki gezimize Cumhuriyet Meydanı ile başlayarak Şehit Şerife Bacı Anıtı, Saat Kulesi, Nasrullah Camii Şadırvanı’nı rehber anlatımıyla gezerek Kastamonu Kalesine doğru hareket ediyor ve tarihi konakların arasında yürüyerek adım adım şehri geziyoruz.  Ayrıca Atabeygazi Camii, Mahkeme Binası, Yakupağa Külliyesi, Bakırcılar Çarşısı, Kurşunlu Han ve Cem Sultan Bedesteni de göreceğimiz yerler arasında. Ardından Şapka Müzesini gezerek 1443 yılında yapılan İsmail Bey Külliyesine hareket ediyoruz. Deve Han’ında verilen mola sonrası, Camii, Misafirhane, Hamam ve türbeyi gezerek öğle yemeğimizi alıyor ve Daday'a doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinden bulunan Kasaba Köyü'nde 650 yıllık Çivisiz Camii'yi Rehberimizin anlatımlarını dinleyerek ziyaret ediyor ve Daday'daki otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Gün KASTAMONU, Daday, Azdavay, Horma, Ilıca

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası Azdavay'a doğru hareket ediyoruz. Azdavay'a ulaşarak Çatak Kanyonu'na ulaşıyor ve Cam Seyir Terasında bu eşsiz güzelliğin tadını çıkartıyoruz. Daha sonra Küre Dağları Horma Kanyonu’na ulaşıyoruz. Tahta parkur üzerinde 4 km’lik doğa ile iç içe yürüyüşümüz sonrası Pınarbaşı Ilıca Şelalesine ulaşıyoruz. Yaklaşık 15 metre yükseklikten akan suyun doğa ile birlikte eşsiz güzelliğini görüyoruz. Muhteşem doğanın tadını çıkartarak İstanbul'a dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Konforlu Araç ile Ulaşım
 • Bölgedeki Araç Transferleri
 • 1 Gece Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Acente Yetkilisi Katılımı
 • TÜRSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Müze, Ören, Milli Park Vb. Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Akşam Yemeği

Fiyat Tablosu

Tur Tarihi Double (Kişi Başı) Single Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
20 Kasım 2021 - 22 Kasım 2021
748.75
599.00
973.75
779.00
748.75
599.00
Ücretsiz 0.00
0.00
Ücretsiz

Fotoğraflar

Genel Şartlar

Tur Hakkında

*Merkez Bankası Günlük Kuru baz alınmıştır.