AMSTERDAM TURU
AMSTERDAM TURU
: 3 Gece 4 Gün
: Amsterdam - Marken - Volendam...
Konaklama : 3 Yıldızlı Otelde Konaklama
Tur Süresi : 3 Gece 4 Gün
Hareket Tarihleri : 11, 25 Mart • 28 Ekim • 04, 18 Kasım • 02 Aralık [devamı...]
Hareket Noktaları : Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali
Ulaşım Şekli : Pegasus Hava Yolları İle
Kişi başı : 379.00 € 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
379.00 €
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

AMSTERDAM TURU

 

EKSTRA TURLAR ve ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL!

 

 

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile… (Türkiye ‘den ve Kıbrıs ‘tan Bağlantı İmkanı)

 

 

28 Ocak & 11, 25 Şubat & 11, 25 Mart & 28 Ekim & 04, 18 Kasım & 02 Aralık 2021


3 Gece 4 Gün

TUR PROGRAM


1. Gün                  İSTANBUL – AMSTERDAM – (Marken & Volendam Turu)

İstanbul Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemleri sonrasında, uçuştan 1 saat önce uçağın biniş kapısı önünde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları’nın PC 1251 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08.40 ’de Amsterdam ‘e uçuş. Yerel saat ile 10.35 ’de Amsterdam Schiphol Havalimanı ‘na varışımız ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile Marken & Volendam gezimizi düzenlemek üzere hareket ediyoruz. Turumuzdaki ilk durağımız eskiden bir adayken doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabası olacaktır. Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam ‘a varıyoruz. Marken ‘e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam ‘da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda ve restoran ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzu tamamlıyor ve Amsterdam bölgesindeki otelimize varıyoruz. Konaklama otelinizde.

 

2. Gün                  AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. Amsterdam panoramik şehir tanıtım turu esnasında Kanallar, Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında rehberimizin belirteceği saate kadar, kişisel aktiviteler ve çevre gezisi için şehir merkezinde serbest zaman sunuyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte otelimize transfer ve konaklama otelinizde.

 

3. Gün                  AMSTERDAM – (Amsterdam Kanal Turu)

Sabah kahvaltısının ardından Amsterdam şehir merkezine doğru yola çıkıyor ve Amsterdam Kanal Turu programımızı düzenliyoruz. Amsterdam ‘ın “Kuzeyin Venedik’i” olarak anılmasını sağlayan kanallarda, Amsterdam’a has botlarla gerçekleştireceğimiz bu keyifli turumuzda şehrin ikonik noktalarını, kanal boyunca sıralanmış rengarenk binaları görecek ve fotoğraflama şansına sahip olacağız. Tur sonrası sunulacak serbest zaman ardından konaklama otelinizde.

 

4. Gün                  AMSTERDAM – İSTANBUL 

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte, İstanbul’a gerçekleşecek uçuşumuz için Amsterdam Schiphol Havalimanı ‘na transfer.  Bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ‘nın PC 1252 sefer sayılı uçuşu ile yerel saatle 11.35 ‘de İstanbul’a uçuyoruz. TSİ 17.15 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR

1-    T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır.
EleganceTur misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli g
ördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak EleganceTur`un hiçbir sorumluluğu yoktur. EleganceTur sadece aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında EleganceTur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

2-    Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak  listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

3-    Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da EleganceTur aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

4-    Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

5-    Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan EleganceTur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

6-    Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan EleganceTur sorumlu olmayacaktır.

7-    Vize başvuruları, tur hareketinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 3 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

8-    T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den hava yolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

9-    Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

10-  İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

11-  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
28.10.2021 3* Oteller449.00 €609.00 € -0 - 2 Yaş 75.00 €
3 - 12 Yaş 429.00 €
-Taksitler »
04.11.2021 3* Oteller399.00 €519.00 € -0 - 2 Yaş 75.00 €
3 - 12 Yaş 379.00 €
-Taksitler »
18.11.2021 3* Oteller399.00 €519.00 € -0 - 2 Yaş 75.00 €
3 - 12 Yaş 379.00 €
-Taksitler »
02.12.2021 3* Oteller399.00 €519.00 € -0 - 2 Yaş 75.00 €
3 - 12 Yaş 379.00 €
-Taksitler »


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL – Amsterdam – Sabiha Gökçen HL parkurunda uçak bileti,

·         Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

·         3 yıldızlı şehir dışı otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

·         Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

·         Marken & Volendam Turu

·         Amsterdam panoramik şehir turu,

·         Amsterdam Kanal Turu

·         Programda belirtilen tur ve çevre gezileri,

·         Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir

·         Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)

·         TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

·         Vize ücreti ve servis bedeli (140 Euro)

·         Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)

·         Öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerde alınacak içecekler,

·         İç hat bağlantılı uçuş ücretleri,

·         Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

·         Programda belirtilmeyen ekstra tur ve geziler,

·         Panoramik şehir turunda ve programda belirtilen turlardaki müze ve ören yerleri girişleri,

·         İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

·         İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Tüm Hareket Tarihleri

11, 25 Mart • 28 Ekim • 04, 18 Kasım • 02 Aralık
FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı