BÜYÜK VE YENİ İTALYA Türk Havayolları
BÜYÜK VE YENİ İTALYA Türk Havayolları
: İlkbahar & Yaz Ve Bayram Dönemi
: PORTOFINO-MILANO-VENEDIK-BOLOGNA -ROMA - FLORANSA- PISA
Konaklama : 4* Uzak Hoteller
Tur Süresi : 7 Gece
Hareket Tarihleri : [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul Yeni Havaalanı
Ulaşım Şekli : Türk Hava Yolları
Kişi başı : 0.00 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
0.00
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

İLKBAHAR & YAZ & SONBAHAR DÖNEMİ
RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI

BÜYÜK VE YENİ İTALYA

PORTOFINO & MILANO (1) & SIRMIONE & VERONA & VENEDIK (1)

 BOLOGNA (1) & ROMA (2) & FLORANSA (2) & PISA

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

04, 11, 18, 25 Nisan & 02, 09, 23, 30 Mayıs & 06, 13, 20, 27 Haziran

 04, 11, 18, 25 Temmuz & 01, 08, 15, 22, 29 Ağustos & 05, 12, 19, 26 Eylül

 03, 10, 17, 24 Ekim 2020 Hareket…7 Gece

TUR PROGRAM


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkglkgkglkhşlgkhşgkhşmkslkdfgkfşgkşhmşkdfmgfgmhkgmhghşlkgşhkgkhlkgjkşlgkşgkhgjkkgjdfşlgkşlgkhlgkhşlkşghlkjhşhkljkhlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhlllllllllllllllllllllllllllllhjkljklğjkhlkpdfjksfgjkfpjhpgkhgkhlkglkhlgkkffiglkhfigkhifkgihlkd,

klhşlkşhlkglşklgkjlkdkfghkdfkhgşhkghggnkbgklnlbkşfglmhşfmglşhmkfşgmhnf

gmöhmşflkşhfkşlkfdlgkdfşkhfgkhkfghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

FİYATLARFİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

—Türk Havayolları ile İstanbul(IST) – Pisa (PSA)– İstanbul(IST) gidiş dönüş ikram dahil uçak bileti,

—Programda belirtilen otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar,

—Havalimanı vergileri bedeli,

—Portofino, Sirmione, Milano, Verona, Bologna, Pisa, Floransa panoramik şehir turları,

—Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

—Otel vergileri & turist şehir vergileri,

—TÜRSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

—Vize ücreti (120 Euro )

— Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

—Her türlü otel ekstraları ve kişisel Harcamalar

—Yurtdışı çıkış vergisi

—Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,

—Programda belirtilen tüm ekstra turlar.

—Rehber ve şoför bahşişleri

Tüm Hareket Tarihleri
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Elegance Tur  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. 20 kişi altında kalan katılımlar durumunda tur ulaşımları tren, tramway, metro ile yapılacaktır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. Ekstra turlar için tahsis edilen araçlar, sadece bu turları alan misafirler için geçerlidir.

*** Elegance Tur  , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Elegance Tur  , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Notlar;

İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

Bağlantı veren şehirlerin teyit edilmesi gerekmektedir.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı