JAPONYA-KORE TURU
JAPONYA-KORE TURU
: JAPONYA-KORE TURU
: SEUL, HIROSHIMA, OSAKA, KYOTO, FUJI, TOKYO
Konaklama : 3* Otellerde Kahvaltılı
Tur Süresi : 10 Gece 11 Gün
Hareket Tarihleri : 01, 05, 10, 17 Nisan [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali
Ulaşım Şekli : Singapur Hava Yolları ile
Kişi başı : 11900.00 TL 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
11900.00 TL
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

JAPONYA KORE TURU

SAKURA

SEUL-BUSAN-FUKUOKA-HIROSHIMA-KOBE-KUSHIMOTO-OSAKA-NARA-KYOTO-NAGOYA-FUJI-TOKYO

SİNGAPUR HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

10 GECE 11 GÜN

TUR PROGRAM

1. Gün: İSTANBUL-SİNGAPUR-SEUL(G.KORE)

Sabah saat 10:30’da İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, SİNGAPUR Hava Havayolları’nın tarifeli saferi ile saat 13:30’da Singapur aktarmalı olarak, GÜNEY KORE’ nin başkenti SEUL‘ a hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor.


2. Gün: SİNGAPUR-SEUL

Sabah 05:00 de Singapur Havalimanına ulaşacağız. KORE uçağımızın saati 08:00 Ve Saat 15:35’ te SEUL’ e varışımızın ardından şehir merkezine geçiyoruz,  öğleden sonra SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız 262 metrelik Namsan Tepesi’ne çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan, Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada kısa serbest saatimiz olacaktır. Daha sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Babylon Hotel 3* vb.

 

 


3. Gün: SEUL-PUSAN

Bu sabah erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası saat 07:00 de otelimizden çıkış yapacağız. İstikametimiz Güney Büyük Liman şehri BUSAN olacak. Yolculuğumuz yaklaşık 5 saat sürecektir. Güney KORE ülkesini en kuzeyden en güneyine kadar kat etmiş olacağız. Okyanus kıyısı şehri BUSAN ‘a ulaştıktan sonra, otelimize yerleşiyoruz.  Öğleden sonra serbest saatlerimiz olacaktır.

 

EXTRA TUR  [ 920 TL ]

PUSAN TÜRK ŞEHİTLİĞİ / BM KORE SAVAŞI MÜZESİ / BALIK HALİ + AKŞAM YEMEĞİ

Bugün öğleden sonra KORE SAVAŞI şehitliğine gideceğiz, yakın tarihimizde çok önemli yer tutan bu savaş ve hatıralarını yakından yeniden göreceğiz. Hiç duymadığınız, ilk kez göreceğiniz KORE SAVAŞI gerçekleri ile karşılaşacaksınız.

 

"Kore Savaşı, 1950-1953 yılları arasında yapılan, Kuzey Kore ile Güney Kore arasındaki savaştır. Soğuk Savaş'ın ilk sıcak çatışması olmuştur. Savaş, ABD ve Müttefiklerinin, daha sonra da Çin'in müdahalesiyle uluslararası bir boyut kazanmıştır."

 

Şehitlik BM Savaş müzesinin bahçesinde yer almaktadır. Ziyaretimiz sonrası,  PUSAN deniz Haline gideceğiz. Hali gezdikten sonra, salaş bir BALIKÇI restoranda oturup, taze deniz mahsullerinin tadına bakacağız. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Otelimiz: Busan Tourist Hotel 3* vb.

 


4. Gün: PUSAN-(FUKUOKA) JAPONYA FERRY 08.30/11.35-HIROSHIMA

Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. BUSAN feribot iskelesine gideceğiz. Uluslararası bir deniz terminali olan PUSAN porttan işlemlerimizi yaptıktan sonra KORE’ den çıkış yapıyoruz.  HIZLI DENIZOTOBÜSÜ kalkış saati 08:30, yolculuğumuz yaklaşık 3 saat sürecektir. Vardığımız limanın adı HAKATA, Fukuoka bölgesindedir. Varışı takiben, gümrük işlemlerimizi takiben JAPONYA’ ya giriş yapacağız. Bizi bekleyen özel aracımız ile HAKATA kentinden ayrılarak HİROŞİMA şehrine doğru yola çıkıyoruz. Hiroşima’ya varışımızı takiben Panoramik şehir turumuzu yapacağız. Hiroşima, Dünya tarihine nükleer saldırıya maruz kalan ilk şehir olarak geçmiştir. Hiroşima BARIŞ ANITINI ziyaret edeceğiz. Panoramik turumuzu tamamladıktan sonra, otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Court Hotel Hiroshima 3* vb.

 


5. Gün: HIROSHIMA-KOBE-OSAKA

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası OSAKA ‘ya doğru yola çıkacağız. Güzergâhımızda İLK ziyaret yerimiz KOBE şehri olacaktır. Kobe ‘ye varışımızı takiben, Kobe KUTA tapınağını ziyaret edeceğiz,  KOBE ziyaretimiz sonrası OSAKA‘ ya ulaşıyoruz. PANORAMİK Osaka turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonunda konaklayacağımız, Otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleştikten sonra serbest saatlerimiz olacaktır.

 

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU - AKŞAM YEMEKLİ 640 TRY

 

Osaka Gece sokakları Yerel Hayatı keşfetme ve akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz. Şehrin iç mahallelerinde yürüyüşler yapıyoruz ve Japonların gece yemek yiyip, zaman geçirdikleri mekânları keşfediyoruz, bu mekânlardan birinde, halk ile iç içe akşam yemeği yiyoruz. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ: APA Hotel Osaka 3* vb.


6. Gün: KYOTO-NARA-KISHIMOTO-NAGOYA

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyor. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler. Extra turumuza katılmayan misafirlerimiz sabah saatlerinde özel aracımız ile NAGOYA’ya otelimize transferi yapılacaktır.

TAM GÜN / ÖĞLE YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KİŞİMOTO TURU /1350 LIRA

Bu sabah 06:30 da otelimizden ayrılıyoruz, ÇOK UZUN bir gün bizi bekliyor.

Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak, Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedi bir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde

Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turumuzun son KİŞİMOTO kasabası olacaktır. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında JAPON YEMEĞİ olarak alınacaktır. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikâyesi olan Ertuğrul Firkateyni ‘nin battığı Kushimoto kayalıklarına gideceğiz. Burada

Ertuğrul Şehitliği, Kushimoto ziyaret edeceğiz.

Yola çıkılacağı gün Japon Deniz Kuvvetlerinin tayfun uyarısına rağmen, Ertuğrul Firkateyni planlandığı gibi 15 Eylül 1890 tarihinde Yokohama Limanı'ndan ayrıldı. Kuşimoto açıklarında tayfuna yakalanan Ertuğrul Firkateyni 16 Eylül 1890'da kayalara çarparak battı.

Bugün bu kasabada bir Türk şehitliği bulunmaktadır. 

Ziyaretimiz sonrası NAGOYA’ya hareket edeceğiz. Akşam çok geç saatlerde otelimize ulaşacağız. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Richmond Hotel Nagoya 3* vb.


7. Gün: NAGOYA-HAKONE-FUJI DAĞI-TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası turumuza devam ediyoruz. Erken saatlerde yola çıkacağız. İstikametimiz HAKONE bölgesi olacaktır. Tur rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten den ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz,  Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir Tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz. Geceleme Otelimizde.

OTELİMİZ: APA Hotel Tokyo 3* vb.


8. Gün: TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur programımızda, Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz, sonrasında TOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını keşfetmeye devam ediyorsunuz.

AKŞAM GECE TURU  (extra Tur)

Bu akşam saat 17:30 da otelimizden ayrılacağız. TOKYO KÖRFEZİ limanına geçiyoruz.

Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show 750 TRY

AÇIK BÜFE yemekli, KÖRFEZ Tekne turu – Japon Geleneksel Kıyafetleri Gösterili

Tokyo Körfez tekne turumuzun,  limandan hareket saati 19:00. Yemekli gece turumuz

 2 saat sürecektir. Turumuzun bitiminde yine METRO hattını kullanıyoruz. Ve rehberimiz ile birlikte otelimize dönüyoruz. Hem şehirde yürüyüş yapıyoruz hem de Japonya yerel hayatının içine karışıyoruz. Keyifli bir akşam turundan sonra otelimizdeyiz. Geceleme otelimizde.


9. Gün: TOKYO

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha - Hokoku-ji Tapınağı Bambu Bahçeleri Tam Gün 900 TRY Öğle Yemekli Geleneksel Japon Çayı servisi.

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile birlikte ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok önemli yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekânda Japon Çayını tadıyoruz, Öğle Yemeğimizi Japon Mutfağının özel lezzetlerinden tadarak alacağız, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak, Otelimize geri döneceğiz. Geceleme Otelimizde.


10. Gün: TOKYO-SİNGAPUR-İSTANBUL

Bugün TOKYO‘da son günümüz,  kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz., Uçuş saatimiz  11:10,   Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  İstanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.


11. Gün: SİNGAPUR-İSTANBUL

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.


FİYATLAR

 Pasaportlarınızın geçerlilik süresi en az girişten sonra 6 ay olma zorunluluğu vardır.


Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
01.04.2020 3* Oteller11900.00 TL14300.00 TL 11900.00 TL0 - 1 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 5950.00 TL
-Taksitler »
  3* Oteller11900.00 TL14300.00 TL 11900.00 TL0 - 1 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 5950.00 TL
-Taksitler »
05.04.2020 3* Oteller11900.00 TL14300.00 TL 11900.00 TL0 - 1 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 5950.00 TL
-Taksitler »
10.04.2020 3* Oteller11900.00 TL14300.00 TL 11900.00 TL0 - 1 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 5950.00 TL
-Taksitler »
17.04.2020 3* Oteller11900.00 TL14300.00 TL 11900.00 TL0 - 1 Yaş Ücretsiz
2 - 6 Yaş 5950.00 TL
-Taksitler »


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

      Singapur Havayolları İle İstanbul/ Seul -Tokyo(Narita)/ İstanbul Uçak Yolculukları Bileti BUSAN-     HAKAT TEK YÖN HIZLI FERIBOT bileti.

      3 yıldızlı Otellerde  -Oda Kahvaltı Konaklama

      TOKYO(3 GECE) OSAKA (1 GECE ) HIROŞİMA(1) NAGOYA(1) SEUL(1 GECE ) BUSAN(1) olarak toplam geceleme: 8 Gece

      Tokyo Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu

      Osaka 2 saatlik Panoramik şehir turu

      SEUL Yarım Günlük Şehir turu

      FUJI DAĞI TURU

      KOBA TURU

      Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,

      Havalimanı Vergileri

      Seyahat Sigortası

      Türkçe Rehberlik Hizmetleri

 

 

 

 

      Yurtdışı Çıkış Fonu (15 TL),

      Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Extra Turlar.

      BU TURUN HİZMET BAHŞİŞLERİ TOPLAMI 600 LIRA dır. İlk gün havalimanında toplanır.

Tüm Hareket Tarihleri

01, 05, 10, 17 Nisan
TUR İÇERİSİNDE belirtilen extra turların, Öğle ve Akşam yemekleri Japon ve Kore

Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün değildir ]

 

PUSAN TÜRK ŞEHİTLİĞİ / BM KORE SAVAŞI MÜZESİ ( 920 TRY) OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU - AKŞAM YEMEKLİ 640 TRY KYOTO- NARA ve KİŞİMOTO TURU /1350 LIRA Tokyo Bay Cruise with Buffet Dinner and Oiran Show 750 TRY Kamakura Dev Budha - Hokoku-jiTağınağı Bambu Bahçeleri Tam

 

 

 

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı