Japonya Kore Turu
Japonya Kore Turu
: JAPONYA KORE TURU SİNGAPUR Havayolları ile
: TOKYO - OSAKA - SEUL
Konaklama : 3* Otellerde
Tur Süresi : 8 Gece 11 Gün
Hareket Tarihleri : [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul 3.Havalimanı
Ulaşım Şekli : Singapur Havayolları İle
Kişi başı : 0.00 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
0.00
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

JAPONYA KORE TURU

TOKYO(4)   OSAKA(2)   SEUL(2)  

SİNGAPUR Havayolları tarifeli saferi ile

KYOTO  HAKONE KOBE  FUJI YANARDAĞI

 10, 17, 24 Nisan - 2 Haziran -3, 17 Temmuz 2019…11 GÜN

TUR PROGRAM

1. Gün: İstanbul – Singapur-Tokyo

Sabah saat 10:30’da İstanbul 3.Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali,

Elegance Turizm görevlileri ile  buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından,

SİNGAPUR Havayollarının  tarifeli saferi ile saat 13:30’da Singapur aktarmalı olarak Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz.  Gecemiz uçakta geçiyor.


2. Gün: Singapur-Tokyo

Saat15:55’de Tokyo’ya varışımızın ardından otelimize transfer olacağız.Otele  yerleştikten hemen sonra  gece  dışarı çıkmak isteyecek misafirlerimiz için bir  aktivitemiz var.


3. Gün: Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzuyapacağız.Turumuz yarım gün sürecektir.Tur  programımızda ,Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrısallaştırmak için yapılan MeijiShinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz , sonrasındaTOKYO TOWER’dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz.Yol üzerinde panoramik olarak NationalDietBuilding’igöreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO nunöeşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz.Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını  keşf etmeye devam ediyorsunuz.Geceleme  otelimizde.


4. Gün: Fuji Dağı - HakoneTuru

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası  serbest saatlerimiz başlıyor..

Arzu eden misafirlerimiz için ExtraTurumuz  var.

HAKONE-FUJI YANARDAĞI- ASHİ GÖLÜ TURU TAM GÜN


5. Gün: Tokyo

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz  olacak. Arzu eden misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

Kamakura Dev Budha -Hokoku-jiTağınağı


6. Gün: TOKYO– OSAKA

Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız, Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz,  Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ  yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza  ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan OSAKA’ya  yolculuk edeceğiz.

[ Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde  taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz]

Yolculuğumuz  2 saat kadar sürecektir.

Varışımızı  takiben, Shin Osaka  Tren istasyonundan otobüs ile  ayrılıyoruz.

PANAROMİK  Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat  sürecek turumuzun  sonunda  konaklayacağımız ,Otelimize ulaşıyoruz. Otele  yerleştikten sonra

OSAKA GECE YÜRÜYÜŞ TURU


7. Gün: Kyoto Nara Kobe Turu

Bu sabah kahvaltıdan sonra serbest günümüz başlıyoru. Misafirlerimiz extra turumuza katılabilirler.

TAM GÜN / ÖĞLE  YEMEKLİ

KYOTO- NARA ve KOBETURU 


8. Gün: (ARA UÇUŞ) OSAKA-SEUL

Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz.  Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu  yapmak üzere işlemlerimizi  yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat  sürecek.Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz  ve  Otelimize  geçiyoruz.  Bugün Öğleden sonra  SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu NamsangolHanok Köyü, bu ziyaretimiz  sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne  çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz.Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan ,Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler yada  aracımızla  otelimize  dönebilirler.

Geceleme  Otelimizde.OTELİMİZ : Babylon Hotel 3*vb

 

 


9. Gün: SEUL

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz olacak,

Tam Gün Extra Tur


10. Gün: SEUL-İSTANBUL

Bugün SEUL ‘de son günümüz,  kahvaltı sonrası serbest satlerimiz  ve son alış veriş  imkanımız  olacak, Uçuş saatimiz  16:40,  Öğle saatlerinde saat 11:30 da odalarımızı  boşaltacağız,  otelin lobisinden hareket saatimiz  13:30 ,Havalimanına  geçiyoruz  ve Singapur HY  tarifeli seferi ile  Singapur  aktarmalı olarak  Istanbul  dönüş yolculuğumuz başlıyor.Geceleme uçakta.


11. Gün: İstanbul

07:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.


FİYATLAR

BU TURDA VİZE YOKTUR.

 Pasaportlarınızın geçerlilik süresi en az girişten sonra 6 ay olma zorunluluğu vardır.FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·      Singapur Havayolları İle İstanbul/Tokyo(Haneda)   -Seul/ İstanbul Uçak Yolculukları,Bileti

·      OSAKA- SEUL arası Yerel Hava Yolu Tek yönbileti .

·      3 yıldızlıOtellerde  -Oda KahvaltıKonaklama

·      TOKYO(4 GECE) OSAKA (2 GECE ) SEUL(2 GECE ) olarak geceleme: 8 Gece

·      Tokyo Yarım Günlük Pananromik Şehir Turu

·      Osaka  2saatlik Panaromik şehir turu

·      SEULYarımGünlükŞehirturu

·      Alan/Otel/Alan ve Şehirler arası tüm Transferler,

·      Havalimanı Vergileri

·      Assist Card Seyahat Sigortası

·      Elegance Turizm Türkçe Rehberlik Hizmetleri

 

·         Yurtdışı Çıkış Fonu (15 Ytl),

·         Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Extra Turlar.

·         BU TURUN HİZMET BAHİŞLERİ TOPLAMI -100€dur. İlk gün havalimanında toplanır.

Tüm Hareket Tarihleri
·         Uçuşlarda Rahat kıyafetleri tercih etmenizi ve günlük kullandığınız ilaçları el bagajınıza almanızı tavsiye ederiz.

 

·         Yurt dışı çıkış harçlarınızı yatırmayı unutmayınız 15 TL

 

·         Gezi boyunca  genel hava şartları ortalama olarak gündüz 30 gece 20 derece şeklindedir. Gezi güzergahı üzerinde bazı yerlerde yağmur görülebilir. Gezi esnasında rahat ayakkabılar tercih edilmelidir. Ayrıca yanınızda bir şapka ve güneş gözlüğü bulundurmanızı da ayrıca tavsiye ederiz.

 

·         Bu ülkeler ile Türkiye arasında 6 saat fark vardır. Bu ülke saat olarak bizden ileridedirler.

 

·         Japonya’nın para birimi Yen’dir.1 USD yaklaşık 110 Yen’dir.

 

·         Güney Kore’nin para birimi Won’dur. 1 USD yaklaşık 1.113 Yen’dir.

 

·         Gidilecek ülkelerde olabilecek hırsızlık olaylarına karşın giderken yanınızda ziynet eşyası ve yüklü miktarda nakit para taşımamanızı rica ederiz.

 

·         Bagajlara getirilen sınırlama sonrası 100 mg üzeri sıvı taşıma yasağı sebebi ile özellikle bayan misafirlerimizin şampuan , sıvı saç kremleri , parfüm , kolonya vs gibi maddeleri mümkün olduğunca el bagajlarına almamaları gerekmektedir.

 

·         Bagajlarımız ;  uluslar arası uçuşlarda 23 kg + 8 kg el bagajı taşıma hakkımız bulunmaktadır. Bagajlarınızı hazırlarken bu uyarıya dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

·         Otellerimizin çoğundaelektrik prizleri telefon ,bilgisayar ve kameraları şarj etmeye uygun değildir..MUTLAKA ADAPTÖR ALINIZ.

 

·         Tur esnasında fotoğraf molalarında Rehberimizin belirttiği saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.Otel çıkış saatlerimize ,yemek saatlerimize de Rehberimizin belirttiği saate önemle dikkat edilmesini rica ederiz.Belirtilen saate uyulmaması halinde Tur Programında aksaklıklar yaşanmaktadır.Geç kalma durumlarında Rehberimize önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

 

·         Ülkelere girişlerde giriş belgesi doldurulabilmektedir.Bu konuda Rehberimizden yardım alabilirsiniz.Ülke girişlerinde Rehberimizin belirteceği şekilde işlem yapılmasını önermekteyiz.

 

·         Havalimanlarındaki c/in işlemleriniz esnasında özel isteklerinizi c/in anında Havayolu görevlilerine iletebilirsiniz.Grup c/in işlemi bazı Havayolalrında yapılamamaktadır.

 

·         Kalacağımız otellerde c/in işlemleri Rehberimiz tarafından yapılacaktır.Rehberimiz işlemleri yaparken sizler Otelin bekleme salonlarında istirahat edebilirsiniz.Rehberimiz oda anahtarlarını size verirken kahvaltı,akşamyemeği,internet kullanımı ,otel hakkında genel bilgileri vs.iletecektir.

 

·         Serbest zamanlarda gruptan ayrı bir organizasyon yaparsanız ,Rehberimizi bilgilendirmenizi ayrıca Kalacağımız otellere ait otel adresini içeren kartları almanızı tavsiye ederiz.

 

·         Tur boyunca değerli yüzük,küpe,kolye,saat gibi ziynet ve aksesuarların kullanılmaması tavsiye edilir.

 

·         Bu ülkelerde yalnız gezmek kesinlikle önerilmez.Tabelaların çoğu Latin alfabesi değildir.Yabancı dil konuşan insan sayısı çok azdır.

 

·          Özellikle Japonya’da yer sıkıntısı nedeniyle normal büyüklükte odası olan bir otelde kalmayı hayal etmeyin :) Genelde bizim standartlarımızdan çok daha küçük odalara sahiplerdir.

 

·         Kredi kartı çoğu yerde kullanılamamaktadır.Harcamalarınızı nakit yapmanız gerekmektedir.

·            ÇOK ÖNEMLİ UYARI

·            Turlarımız  İSTANBUL  çıkışlıdır.

·            İstanbul dışından tura katılım durumunuz olması halinde gelişte ve gidişte  Ana uçak saatinden minimum 4 saat öncesinde,varışlarda da 4 saat sonrasına Havalimanında olabilecek şekilde iç hat biletlerinizi almanız tavsiye edilir.Sıksık yaşanan İç Hat uçuş rötorlardından etkilenebilirsiniz. Ana Uçuşunuzu bu sebeplerden kaçırmanız durumunda ilgili turun haklarından faydalanamazsınız.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı