AVUSTRALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA
AVUSTRALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA
: AVUSTRALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA
: Avustralya Turları, Avustralya Yeni Zelanda Turları, Yeni Zelanda Turları,
Konaklama : 3* ve 4* otel
Tur Süresi : 15 Gün
Hareket Tarihleri : 23 Aralık [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul 3.Havalimanında
Ulaşım Şekli : SİNGAPUR HAVA YOLLARI
Kişi başı : 3790.00 € 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
3790.00 €
'dan başlayan
fiyatlar
Turunuza özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

TANITIM

AVUSTRALYA YENİ ZELANDA TAZMANYA

SİNGAPUR HAVA YOLLARI   /   15 GÜN

23 ARALIK /2019 (YILBAŞI)

 

 

TUR PROGRAM

1. Gün: ISTANBUL-SINGAPUR-MELBOURNE

İstanbul 3.Havalimanında saat 11:30 da Elegance Tur kontuarında buluşma,  bagaj ve check in işlemlerimizi takiben, SINGAPUR Hava Yolları ile SINGAPUR   aktarmalı olarak MELBOURNE yolculuğumuz başlıyor , Geceleme  Uçakta.


2. Gün: MELBOURNE

Akşam saatlerinde MELBOURNE ’e ulaşıyoruz.  Havalimanında karşılanma ve otelimizde transfer. Geceleme otelimizde.  

OTELİMİZ : Travelodge Hotel Melbourne Southbank / 4 YILDIZ

Melbourne, 2011 yılında The Economist dergisi tarafından yayınlanan Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri listesinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birinci seçilmiştir.Melbourne, Avustralya'nın en büyük üç şirketine ev sahipliği yapmaktadır: Telstra, BHP Billiton ve National Australia Bank. Avustralya Ticaret Konseyi, Avustralya Sendika Konseyi ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören şirketlerin çoğunluğu Melbourne'da bulunmaktadır.Avustralya'nın spor kenti olarak adlandırılan Melbourne, ülkenin büyük spor musabakalarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar Melbourne Bahar At Yarışları Festivali (Melbourne Kupası buna dahildir), Avustralyan Formula Bir Grand Prix, Avustralya Açık Tenis Turnuvası ve AFL Büyük Finali. Melbourne güney yarımkürenin ilk Olimpiyatlar'ına 1956 yılında ev sahipliği yaptı. 2006 İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları da Melbourne'da düzenlendi


3. Gün: MELBOURNE -Puffing Billy and Healesville Sanctuary

Bu sabah kahvaltı sonrası turlarımız başlıyor. BUHARLI TREN turumuz ile Melbourne  Yarra Vadisini  güzelliklerini doğal yaşımını yakından göreceğiz, yine  Avustralya ‘ya özgü Koala, Kangru korunaklarında onları yakından tanıyacağız. Bu Doğa turumuz saat 07:45 de başlayıp akşam saatlerine kadar sürmektedir (8 saatlik Tur)yemeksiz tam gün turumuz yapılacaktır.
Geceleme otelimizde.
Melbourne, Avustralya'nın Victoria eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Melbourne bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır


4. Gün: MELBOURNE TURU VE PENGUENLER VE PHILIP ISLAND

Avustralya’nın en büyük şehirlerinden olan  Melbourne’de 07:30 da erken saatlerde ŞEHİR TURUMUZU yapacağız. Turumuz 3 saat sürecektir, şehir turumuz olacak.  Viktoria Sanat Merkezi’ni ve Melbourne’un simgelerinden biri olan çelik kulesini ve St Kilda Caddesi’nde bulunan Anzak Anıtı’nı göreceksiniz.
Öğleden sonra , Tam Gün *  Phillip Island turu yapılacaktır (DAHİL)
Muhteşem bir  program gece  21:00 e  kadar  ; sürecek ,unutulmaz bir  tur..Güzergahımız  Philip Island  denen  yöreye olacaktır.Yolda..Çikolata tatma imkanımız olacak, bir fabrika  ziyaretimiz olacak.Melbourne ü  dünyaya tanıtan PENGUENLER  var. Bu penguenler  akşam gün batımızı sonrası okyanustan belli bir  sahil bölgesine çıkış yapıyorlar. İşte bu çıkış plajları üzerine bir  koruma  parkı ve  Turist ziyaret merkezi  inşa edilmiş. Yüzlerce  meraklı gezgin akşam saatlerinde  Plan kıyısında -tıpkı bir  stadyum gibi bankaları olan  kısma yerleşiyorlar ve sessizce Penguenlerin çıkışlarını bekliyorlar. NOT: Akşam gün batımı sonrası deniz kıyısı hayli serin oluyor. Yanınızda  ceketlerinizi  getirmeyi unutmayın ! meşhur  minik  Penguen lerin  geçişini izlenmesi ve  biraz  alış veriş molası sonrası turumuz  sona  erecek. Bu turumuz esnasında  Öğle Yemeği Yol güzergahında alınacaktır ( FISH & CHIPS )


5. Gün: MELBOURNE / Launceston - Hobart (TAZMANYA )

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, bagajlarımı ile  birlikte otelden ayrılışacağız,  havalimanına  gideceğiz,  sabah uçuşu ile Launceston (Tazmanya) ‘ya ulaşıyoruz. Launceston şehrinden Hobart ‘a kara yolu ile 2,5 saat sürecek bir yolculuğumuz olacaktır, güzergahımız üzerinde Mola vereceğiz. Hobart’a ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. 

OTELİMİZ : Best Western Balmoral Motor Inn 3*


6. Gün: HOBART PORT ARTHUR ve KÖRFEZ TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmeye devam edeceksiniz.
Bugün   PORT ARTHUR  turmuza çıkıyoruz..Bugün sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, Port Arthur olarak bilinen Milli  Parka  götürüyoruz.. KÖRFEZ de TEKNE turu da yapacağız.Turumuz Tazmanya adasının doğal ve tarihi güzelliklerini daha yakından tanımamıza yardımcı olacaktır, eski kale ve Milli parkı ziyaret ediyoruz. Geceleme otelimizde. 
OTELİMİZ : Best Western Balmoral Motor Inn 3*

 


7. Gün: HOBART /SYDNEY

Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılacağız; kahvaltı sonrası ; havalimanına geçiyoruz. SYDNEY’e  dönüş yapaıyoruz.
             SYDNEY   ŞEHİR TURU  ve    DINNER  CRUISE *(  DAHİL)
Yarım günlük Sydney  şehir turu, şehir merkezi, aşıklar koyu Opera binası ve  Sydney ‘in kendine has güzel manzarasını doyasıya  göreceğiz. ve alışveriş imkanı bulacağımız serbest saatler Rehberimiz eşliğinde  şehrin   en önemli ve dikkat çeken mekanlarını  görme imkanı yakalayacağız. Akşam için Akşam EXTRA GECE PROGRAMI 
Yemeki   GEMI TURU   SUNSET Dinner Cruise on Sydney Harbour.[ 95€ ]
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney  /4 YILDIZ


8. Gün: AUCKLAND -ROTORUA ‘’ gayzerler şehri ‘’

Bu sabah erken saatlerde otelimizden ayrılacağız ; havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava yolları ile AUCKLAND uçuşumuzu yapacağız.Varışta  Yeni Zelanda ‘da yaşan rehberimiz tarafından karşılacağız. Ve özel otobüsümüz ile  vakit  kaybetmeden ; ROTORUA ‘ya doğru yolculuğumuz başlıyor.ROTORUA  ‘’  gayzerler şehri ‘’Yolculuğumuz yaklaşık 3,5 saat sürecek.Varışımızı  takiben otelimize yerleşme ve  öğleden sonra kısa  şehir turumuzda  çevreyi tanıyoruz.
OTELİMİZ: Four Canoes Hotel 3 YILDIZLI
Bu akşam  çok özel bir EXTRA program bizleri bekliyor.MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW * AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ-  ( 120€)
Otelimizden akşam 18:30 de  transferimiz  yapılacak,  Yeni Zelanda yerlileri yani Maori köylüleri bölgesine geçişimiz ve onların  hayatları hakkında  sunumlar, dans ve özel yemek ile..güzel bir  gece.


9. Gün: ROTORUA-AUCKLAND

Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben. Yeniden otobüs ile  Auckland a  dönüyoruz. Bugün Rotarua güzergahımız üzerinde diyebileceğimiz bir noktada
dünyaca ünlü HOBBIT KÖYÜ müzesi bulunmaktadır.
Yüzüklerin efendisi filminde  dikkat çeken ve Film çekimlerinde kullanılan Sinema Platformu günümüzde ziyaretçilere   açılmış durumdadır.(GİRİŞ ZİYARET ÜCRETİ PROGRAMA DAHİL)
Geceleme Auckland ‘da otelimizde. Gece rehberimiz ile birlikte  Auckland Yılbaşı Havai fişik gösterilerini izlemek üzere kent merkezinde bulunuyoruz. Dünyanın en erken Yılbaşı Kutlayan en büyük Ülkesinde olacağız.
OTELİMİZ : Quality Hotel Parnell  4 YILDIZLI

 


10. Gün: AUCKLAND / SYDNEY

 Bu  sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı  takiben  AUCKLAND şehir turu yapacağız. Yarım günlük turumuzu takiben , serbest saatlerimiz olacaktır.
Geceleme Auckland ‘da otelimizde.
OTELİMİZ : Quality Hotel Parnell  4 YILDIZLI


11. Gün: SYDNEY BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle yemekli – TAM GÜN)

Bu sabah otelimizden ayrılıyoruz. Auckland havalimanına geçiyoruz; sabah uçuşu ile
SYDNEY’e geçiyoruz. Havalimanına varışımızı takiben ; özel otobüsümüz ile  konaklayacağımız otelimize geçiyoruz. 
                       SYDNEY- BONDİ PLAJI  HOP ON HOP OFF OTOBÜS TURU
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; şehir içinden yürüyüş yapacağız ve merkez Otobüs durağına giderek HOP ON HOP  OFF  otobüslere  bineceğiz. Bu gezimizde Kırımızı tur otobüsleri ile BONDİ PLAJI bölgesine kadar gidiyor ve geri geliyoruz. Panaromik bir gezi yaparak, Sydney de son günümüzü değerlendirmiş olacağız.
Geceleme otelimize.
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ

 


12. Gün: SYDNEY HUNTER VADİSİ- ÜZÜM BAĞLARI TURU ( ÖĞLE YEMEKLİ-TAM GÜN)DAHİL*

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezilerimize devam edeceğiz.
Bugün programımızda ;Tam gün Blue Mountains turu vardır. (DAHİL) 
 bu yöre şehrin dışında, dünyaca meşhur bir manzaraya sahiptir. Katoomba denilen kasabaya, şehir merkezinden  ÖZEL OTOBÜSÜMÜZ ile  gidilecektir, daha sonra çevre gezilerimiz  devam edecektir. Mavi dağlar doğal yaşam merkezine ulaşacağız burada
 World Scenic  Center ı ziyaret edeceğiz. Milli  Park tarafından işletilen Teleferik-tırmanış trenine  bineceğiz,  yine park içerisinde yürüyüş yapacağız.  Bu turumuza  Öğle yemeği  DAHİL dir.  Turumuzun  sonunda SYDNEY ‘e  dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ


13. Gün: SYDNEY- BONDİ PLAJI HOP ON HOP OFF OTOBÜS TURU

 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben çevre gezilerimize devam ediyoruz. HUNTER VADİSİ ÜZÜM BAĞLARI turumuz başlıyor ( Dahil) 
Bu yöre şehrin 2 saat mesafede dışında, dünyaca meşhur Hunter Valley bağlarını ziyaret edeceğiz, turumuz esnasında Şarap tatma imkanımız olacak. Hunter Vadisi, Sydney ve çevresinde yer alan , en güzel doğal vahşi yaşam parkları arasında yer almaktadır. Hoş bir gün bizileri bekliyor.Bu turumuza Öğle yemeği DAHİL dir
OTELİMİZ : Travelodge Hotel Sydney /4 YILDIZ


14. Gün: SYDNEY/ SINGAPUR

Bu sabah otelimizde alacağımız  kahvaltımızı takiben,serbest saatlerimiz olacaktır. Daha sonra rehberimizin bize bildireceği saatlerde otelde buluşuyor ve   havalimanına transferimizi yapıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. 
Singapur Hava Yolları tarifeli seferi ile Singapur aktarmalı olarak  yapacağız.
Singapur’da aktarma yapıyoruz ve kısa beklemeyi takiben ,İstanbul’a devam edeceğiz.


15. Gün: SİNGAPUR /ISTANBUL

 

 

İstanbul a  varış. Turumuzun sona ermesi


FİYATLAR

Vize işlemlerini kendileri bireysel olarak takip eden misafirlerimizin işlemleri ve sonuçlarından kendileri sorumludur.

VİZE  VERME YADA RED  KARARLARI TAMAMEN KONSOLOSLUK İDARESİNDEDİR.

EXTRA TURLAR ( GECE Turları)  :  toplam  215€
SYDNEY  /Akşam Yemeki   GEMI TURU   Dinner Cruise on Sydney-95€
ROTORUA /   MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE  SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- 120€ 

Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler.    
Bu turumuzda  Rehberlerimiz -Yerel rehberler- Kaptanlar- Bellboylar- Garsonlar vb  hizmetliler için - servis tipleri toplamı Kişi  Başı  (160 euro) Havalimanında  toplanmaktadır.

 3* & 4* Otelde

2 Kişilik Odada 
Kişi Başı

TRP(üç Kişi)

SGL(TEK)

(0-3) Çocuk

(4-12) Çocuk

23 ARALIK (YILBAŞI)

 

26.415  TL

26.286 TL

30.710

9.245 TL

13.207 TL

 

 


Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
23.12.2019 3*-4* Oteller3790.00 €4407.00 € 3772.00 €0 - 3 Yaş 1327.00 €
4 - 12 Yaş 1895.00 €
-Taksitler »


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İstanbul’dan İstanbul’a ekonomi (Y) sınıf uçuşlar ve kişi başı 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı;
Seyahat Sigortası  
Konaklamalar       TOPLAM 12 GECE /15 GÜN  
4 GECE (1+3)  SYDNEY       : 4 YILDIZLI KONAKLAMA 
2 GECE             AUKLAND    : 4 YILIDIZLI KONAKLAMA
1 GECE             ROTORUA    :  3 YILIDIZLI KONAKLAMA
3 GECE             MELBOURNE :  4 YILIDIZLI KONAKLAMA
2GECE               HOBART         :  3 YILIDIZLI KONAKLAMA

ARA UÇUŞLAR ,  MELBOURNE/ AUCKLAND /SYDNEY/HOBART(TAZMANYA)

SYDNEY  / BLUE MOUNTAINS TURU ( Öğle  yemekli – TAM GÜN)-
SYDNEY   / HUNTER VALLEY  TAM GÜN-ÖĞLE YEMEKLİ
HOBART / PORT ARTHUR -KÖRFEZ TURU(YEMEKSİZ)
MELBOURNE  / PHILIP ISLAND TURU  (YEMEKLİ)
MELBOURNE  /Puffing Billy and Healesville Sanctuary TAM GÜN TURU  
ROTARUA  /  HOBBİT KÖYÜ (Yüzüklerin Efendisi  çekim yeri)

AUCKLAND PANAROMİK ŞEHİR TURU
MELBOURNE PANAROMİK ŞEHİR TURU
SYDNEY PANAROMİK ŞEHİR TURU
MELBOURNE/AUCKLAND/SYDNEY /HOBART HAVALIMANI-OTEL TRANSFERLERİ
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ( Istanbul ÇIKIŞLI  rehberimiz Grubu Avustralya bölgelerinde eşlik eder; Tüm tur boyu , Yeni Zelanda ‘ya geçişte 3 gün Yeni Zelandalı Türk rehberimiz hizmet verecektir )
(BU TURUMUZDA  YENİ ZELANDA TÜRKÇE REHBERİMİZ ORADA  YAŞAMAKTADIR- GRUBU AVUSTRALYA ya götüren rehberimiz grubumuza Avustralya bölgesinde gezdirmektedir,    Yeni Zelanda ya  geçişte  Grubumuzu Yeni Zelanda ikametle Türk rehberimiz karşılayıp hizmetini vermektedir)

 

 

 

TR- çıkış  harcı (15 TL) 

AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA  Vizeler (200 €) Vizeler ( 2 Vize  için Toplam )

Avustralya vizesiz için PARMAK izi vermeye gidildiği zaman , ilave 70 TL ücret almaktadır.Acentamız kontrolünde yapılır. Vize alımı esnasında shengen benzeri evraklar talep edilmektedir, bazı durumlarda  Avustralya  konsolosluğu ek evrak yada açıklama talep edebilmektedir. Yeni yasa gereği Avustralya vizeleri E-vize  şeklinde  sonuçlanmakta, bir print olarak sunulmaktadır.Vize işlemleri yaklaşık 40 gün sürmekte olup, bu üsre  zarfında  sadece  Yeni Zelanda vizesi için Pasaportların asılları talep edilir, ve içeri konsolosluğa  sunulur. Yani Başvuru esnasında Pasaportunuz  sizde kalıyor – vermenize  gerek yok. Vize onayı süreci ve devamında Elegance Tur  sorumluluk kabul etmez. Vize ücretleri iade edilmez.

 

Tüm Hareket Tarihleri

23 Aralık
EXTRA TURLAR ( GECE Turları) : toplam 215€ SYDNEY /Akşam Yemeki GEMI TURU Dinner Cruise on Sydney-95€ ROTORUA / MAORI YERLİ KÖYÜ- GECE SHOW – AKŞAM ÖZEL HANGY YEMEĞİ- 120€ Diğer belirtilmemiş tüm yemekler ve dahil yemeklerdeki içecekler. Bu turumuzda Rehberlerimiz -Yerel rehberler- Kaptanlar- Bellboylar- Garsonlar vb hizmetliler için - servis tipleri toplamı Kişi Başı (160 euro) Havalimanında toplanmaktadır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz

Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı